У виданні повідомили, що фото, ймовірно, з будівлі міністерства охорони здоров'я зробили ще у травні. До того як уряд країни ухвалив рішення дозволити близькі контакти поза домівкою.

Читайте також Пандемія рухається швидше, ніж розподіл вакцин, – ВООЗ

Глава МОЗ вляпався у скандал

На світлинах видно, як глава МОЗ Метью Генкок цілується та обіймається зі своєю помічницею Джиною Каланджело. Скандальність інциденту полягає у тому, що вони обоє мають свої сім'ї.

  • міністр одружений упродовж 15 років і має 3 дітей;
  • його помічниця також наразі перебуває у шлюбі.

Я погоджуюсь з тим, що порушив вказівки щодо соціального дистанціювання у цих обставинах. Я розчарував людей і дуже шкодую. Я продовжую працювати над тим, щоб вивести країну з цієї пандемії, і був би вдячний за конфіденційність для моєї родини щодо цього особистого питання,
– сказав Генкок.

Опозиція закликала звільнити Генкока

Опозиція розкритикувала главу МОЗ і закликала звільнити його з посади. Політики також вимагають провести розслідування, чи порушив він кодекс, що регулює поведінку міністрів.

Водночас у Бориса Джонсона на це все була інша думка. Глава Великої Британії прийняв вибачення Генкока і впевнений у ньому. Прем'єр наголосив, що важає це питання "закритим".

Це питання точно не закрите, незважаючи на спроби уряду приховати це. Метта Генкока, схоже, спіймали на порушенні законів, які він і створив, маючи таємні стосунки з помічницею, яку призначив на посаду, що фінансується платниками податків,
– обурився представник Лейбористської партії.

Своєю чергою правоохоронці Лондона зазначили, що не розглядають справи пов'язані з коронавірусом. Саме тому не розслідуватимуть цей інцидент і додали, що це компетенція МОЗ.

Ситуація з COVID-19 у Британії: коротко

  • Станом на 26 червня у Великій Британії виявили 4 мільйони 700 тисяч випадків COVID-19.
  • Перемогли смертельну інфекцію понад 4 мільйони 312 тисяч осіб. Померли понад 128 тисяч.
  • Протягом минулої доби, 25 червня, у країні зафіксували 15 296 нових хворих на коронавірус.