Про це заявив голова Донецької обласної держадміністрації (ДонОГА) Олександр Куць під час звіту про перші 100 днів роботи на своїй посаді, передають "Подробиці".

"Прийнято графік інвестування в модернізацію, всі заходи повинні бути впроваджені до 2021 року. Відверто, є на заводах комплектуючі ще 1977-го року, і фізичної можливості з цим щось зробити немає. Але все-таки викиди зменшилися, і ми це бачимо", – цитують губернатора "Новости Донбасса".

Він також додав, що провів нараду на "Азовсталі" і дав активістам можливість незалежного контролю над екологією міста. "Дав лабораторію і не сповістив про це ні "Метінвест", ні інші заводи, тобто вона потихеньку працює. Ось вам лабораторія і працюйте в ній, коли хочете, вона працює і вночі", – сказав Куць, повідомляє 0629.ua.

Глава ДонОГА зазначив, що дані незалежної лабораторії будуть передані в інспекцію.

"До інспекції є питання, ви знаєте, що відбувалося з Приазовської інспекцією – там змінили керівника, але це не основне, головне – підписати графік модернізації. Інвестиції, які зараз вкладаються в модернізацію і поліпшення екологічної ситуації, повинні завершити цей процес до 2021 року. І потім кожна труба, кожен викид буде відзначений відповідними датчиками", – повідомив Куць.

Нагадаємо, раніше в Маріуполі главу Азовської морської екологічної інспекції Григорія Зуба відсторонили від посади. За словами губернатора, всі порушення, пов'язані з діяльністю Азовської держекоінспекції та інших пов'язаних з екологією відомств в Маріуполі розслідуються прокуратурою Донеччини.