Про це повідомляє інформаційний ресурс УГКЦ.

“Хочу висловити свою солідарність з молоддю, з нашими громадянами, які справді не є байдужими до долі своєї країни і активно маніфестують свою громадянську позицію”, - сказав глава УГКЦ.

Ми бачимо, як сотні тисяч людей у різних містах і містечках України та світу вийшли на майдани. Ми сьогодні бачили, як навіть був застосований сльозогінний газ під будинком Кабінету Міністрів у Києві. Ми тут сьогодні молимося, і нашою молитвою я хочу звернутися до всіх, хто в Україні. З великою тривогою спостерігаємо за тими подіями, що відбуваються, зокрема, сьогодні, саме цього дня, цієї неділі”, – зазначив Святослав Шевчук.

Читайте також: Євромайдан сьогодні: Хронологія подій, фото, відео, думки

Предстоятель УГКЦ також закликав “не допустити пролиття жодної краплі крові, щоб ми не зруйнували нашого майбутнього”, і молитися за мир. “Молімося, щоб жодна гаряча голова цього миру не зруйнувала. Молімося, щоб в усіх цих непростих моментах, які ми зараз переживаємо, ми до кінця залишилися цивілізованою європейською нацією, про що хочемо заявити на весь світ”, – закликав Блаженніший Святослав.