Затримання Мартиненка

Детективи НАБУ затримали екс-нардепа від "Народного фронту" Миколу Мартиненка.

Миколу Мартиненка затримали детективи НАБУ

Голова Спецалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький заявив, що Мартиненка затримали у справі про розтрату коштів у сумі 17, 28 мільйонів доларів держпідприємства "Східний гірничо-збагачувальний комбінат" ("СхідГЗК").

Сам Мартиненко заявив, що звинувачення проти нього сфальсифіковані за вказівкою директора НАБУ Артема Ситника.

Продаж "Одесанафтопродукт"

Українські бізнесмени Ігор Коломойський та Геннадій Боголюбов мають намір продати майно нафтової компанії "Одесанафтопродукт".

Загальна вартість майна для продажу становить до 567 мільйонів гривень. Попередню згоду надали 75,01% акціонерів, решта – 24,99% – не були присутні на зборах.

Позов Шокіна

Екс-генпрокурор України Віктор Шокін вимагав у суді визнання рішення про його звільнення незаконним та поновити його на адміністративній посаді. Проте Вищий адміністративний суд України відмовив представникам Шокіна і позов залишився без задоволення.

Суд відмовився розглядати позов Шокіна

Додамо, що на судове засідання у цій справі було викликано і Президента України Петра Порошенка. Він повинен був з’явитися до суду у ролі відповідача, оскільки саме проти нього та парламенту позивався Шокін.

Мовний скандал

Український музикант, лідер гурту "Воплі Відоплясова" Олег Скрипка сказав, що людей, які не можуть вивчити українську, потрібно ізолювати від суспільства.

Люди, які не можуть вивчити українську, мають низький IQ, таким ставлять діагноз "дебілізм". Треба їх відокремити, бо вони соціально небезпечні, треба створити гетто для них,
– заявив Скрипка.

Окрім того, музикант жартома запропонував таким людям у спеціальному гетто співати "Володимирський централ".

Олег Скрипка викликав бурхливу реакцію Росії своєю заявою про українську мову

Ця заява викликала емоційну реакцію в Росії. Речниця МЗС РФ Марія Захарова заявила наступне: "Це треба оформити у вигляді розтяжок і повісити від аеропорту "Бориспіль" до Хрещатика: "Вітаємо учасників Євробачення. Почувайтеся, як в Європі: ми будуємо гетто для дебілів, які не говорять українською. Welcome to Ukraine!".