Смертоносна негода

В Європі вирує ураган "Герварт", який станом на 29 жовтня забрав життя не менше п'яти осіб.

Зокрема у Чехії повалені вітром дерева вбили чоловіка і жінку. Також відомо про польського водія, який потрапив в смертельну аварію, зіткнувшись з колодою, яка впала на дорогу. А у Німеччині 63-річний чоловік потонув під час штормового припливу в бухті на Північному морі.

Читайте також: На Київ насувається штормовий вітер

При цьому у Берліні був оголошений надзвичайний стан, пожежна служба попередила про небезпеку обвалення конструкцій і дерев.

Зачепила негода і Україну. Зокрема надзвичайники попередили, що у 29 жовтня та у найближчі дні по всій країні посилиться вітер – до 30 метрів за секунду.

Окрім того, на західній Україні пройдуть сильні дощі. А вже з 30 жовтня до нас прийде мокрий сніг, місцями хуртовини, температура знизиться до 1-6 градусів тепла.

До слова, сніг і хуртовину вже побачили у Карпатах. У ДСНС через надмірні опади попереджають про загрозу утворення грязьових потоків.

Тітушки на військовому аеродромі

Вранці 28 жовтня близько 40 невідомих осіб з закритими обличчями вдерлися на аеродром Повітряних сил. За словами військових, це було рейдерське захоплення частини території об’єкту, який є власністю Міністерства оброни.

У Повітряних силах зазначили, що невідомі позиціонували себе представниками торгово-розважального центру CITI CENTER. Їм вдалося частково демонтували огорожу військової частини А3571 та вивезти військове майно в невідомому напрямку.

При цьому у поліції Одещини заяву військових спростували. Зокрема радник голови Нацполіції Одещини Руслан Форостяк переконує, що на аеродромі проводять звичайні будівельні роботи. Також він запевнив, що у забудовника є всі необхідні документи від органів місцевого самоврядування і наголосив, що на місці були присутні не "тітушки" у балаклавах, а прості будівельники.

Провівши обстеження камери і вивчивши матеріали з'ясували, що це не тітушки або невстановлені особи в балаклавах, а звичайні будівельники, які облаштували свій паркан за допомогою техніки. Звичайний будівельний процес без насильства і тітушок. Мені відомо, що конфлікт точиться давно, і підставою є те, що землі, які розташовані за межею огорожі військової частини, вони цікавлять як військових, так і різних ділків. Мені відомо, що міська рада виділила частину цієї землі під будівництво гіпермаркету,
– заявив Форостяк.

Також він додав, що майно, про вивезення якого заявили у військовій частині, насправді є будівельним сміттям.

Фото дня

Радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк провів день у спортзалі та закликав українців вести здоровий спосіб життя.