Тепер Мураховський став міністром охорони здоров'я Омської області. Відповідне розпорядження підписав губернатор Олександр Бурков, повідомляє Meduza.

Важливо Не "Новачок", а панкреатит: російські лікарі нарешті встановили діагноз Навального

Що відомо про підвищення Мураховського

Олександр Мураховський був головним лікарем лікарні швидкої медичної допомоги № 1 в Омську. Саме туди після отруєння доставили Олексія Навального.

Олександр Мураховський пройшов всі професійні ступені, як лікар і керівник знає і розуміє всі процеси, що відбуваються в охороні здоров'я, особливо організацію роботи швидкої медичної допомоги,
– мовиться повідомленні уряду Омської області.

Зауважимо, що Мураховського призначили замість Ірини Солдатової. Її відправили у відставку після того, як 27 жовтня дві машини швидкої допомоги привезли до будівлі регіонального МОЗ пацієнтів з COVID-19.

У такий спосіб медики хотіли привернути увагу чиновників до того, що в лікарнях немає вільних місць. Пізніше хворих госпіталізували в міську лікарню швидкої медичної допомоги № 2.

Отруєння Навального: як це було

  • Олексій Навальний дві доби провів в омської лікарні, якою керував Олександр Мураховський. Головлікар стверджував, що в організмі Навального не знайшли отрут або продуктів їх дії, тому версія отруєння виключена.
  • З Омська Навального евакуювали до берлінської клініки "Шаріте", лікарі якої встановили, що політик був отруєний отрутою з групи "Новачок".
  • Російська влада заперечує як свою причетність до отруєння Навального, так і сам факт отруєння.
  • Наразі Навальний відновлюється у Німеччині. Тим часом ЄС ввів санкції проти представників Росії через справу Навального.