Про це пише Лента.ру з посиланням на The Wall Street Journal.

Завдяки співпраці з Intel використання Google Glass може розширитися в таких галузях як охорона здоров'я, будівництво і виробництво, де працівникам необхідний пристрій для отримання різної інформації, при користуванні яким руки залишаються вільними. Для цих же цілей компанією вже запущена програма Glass at Work у співпраці з розробниками програмного забезпечення Augmedix і APX Labs.

Читайте також: Microsoft наприкінці січня представить попередню версію Windows 10

Крім того, віце-президент з бізнес-розвитку APX Labs Ерік Джонсен повідомив WSJ, що нова версія Google Glass, швидше за все, отримає більш містку батарею. У першій версії пристрою гаджет міг працювати максимум один день, а при тривалому записі відео — лише кілька годин.

Незважаючи на все це, компанія поки ще не розглядає окуляри як споживчий продукт. Понад 300 співробітників Google працюють над цим гаджетом, тоді як проектом Glass at Work займаються тільки 15 осіб. Як розповіли джерела, співпраця з Intel не змінить це співвідношення.

Зараз в Google Glass використовуються чіпи компанії Texas Instruments.

До слова, Європейський парламент 27 листопада проголосував за відділення пошукової служби Google від інших сервісів концерну.