Chromebook Pixel оснащений двоядерним процесором Intel Core i5 з інтегрованою графікою Intel HD Graphics 4000, що працює на частоті 1,8 ГГц. Об'єм оперативної пам'яті - 4ГБ. Для сховища даних доступний жорсткий диск ємністю 32ГБ для Wi-Fi версії і 64 ГБ для LTE-версії. Компенсувати недолік обсягу зберігання даних, компанія Google планує за рахунок трирічної передплати на 1 TБ хмарного сховища Google Drive. Час автономної роботи ноутбука - до 5 годин.

Пристрій працює на операційній системі Chrome OS, по діагоналі має роздільну здатність 2560 х 1700 пікселів, що перевершує показники Apple Macbook Retina 13.

Вартість базової Wi-Fi версії складе $1299, а за більш дорогу LTE-версію, яка вийде в квітні, доведеться заплатити $1449. Продаж ноутбука нещодавно почався в онлайн-магазині Google Play. Найближчим часом пристрій можна буде придбати в американській мережі BestBuy і британській Currys PC World. Таким чином, Chromebook Pixel поки що доступний для замовлення лише жителям США і Великобританії.

Нагадаємо, санкції проти компанії Google можуть запровадити через порушення у сфері захисту особистих даних.