Сервіс дозволяє завантажити до "хмари" і мати постійний доступ до будь-яких ваших файлів, у тому числі відеороликів, фотографій, PDF, текстових документів. Всього сервіс підтримує 30 типів файлів.

За допомогою нового сервісу можна створювати файли і спільно працювати над ними, захистити ваші файли і забезпечити доступ до них звідусіль, у тому числі з мобільного пристрою.

У компанії також повідомили, що для слабозорих і сліпих людей передбачена спеціальна програма, яка перетворює текст на мову. Щоправда, які мови підтримуються сервісом поки невідомо.

"За допомогою технології оптичного розпізнавання символів, Google Диск навіть "читає" текст в відсканованих документах. Наприклад, якщо ви завантажили стару газетну вирізку, то зможете шукати за словами тексту самої статті. Крім цього, ми інтегрували в Google Диск технологію розпізнавання зображень. Вона працює так: якщо ви "перетягуєте" в нього фотографії з вашої поїздки до Львова, то при введенні пошукового запиту "Львів" вони з’являються в результатах", — йдеться у повідомлення в офіційному блозі Google.

Google Диск безкоштовно надає 5 гігабайтів місця для даних. Збільшити місце до 100 гігабайтів можна 4,99 долара за місяць. А до 1 терабайту — за 49,99 долара. При замовленні комерційного пакету об’єм поштової скриньки автоматично збільшується до 25 гігабайтів.

"Google Диск — це відкрита платформа. Завдяки нашій спільній роботі зі сторонніми розробниками, ви можете надсилати факси, редагувати відео або створювати макети сайтів. Завантажити ці програми ви можете в Магазині додатків Chrome — їх список постійно поповнюється", — йдеться у блозі.

Як раніше повідомлялось, компанія "Яндекс" нещодавно представила власний "хмарний" сервіс "Яндекс.Диск".