Ноутбук виробництва Acer має 11,6-дюймовий, а ноутбук Samsung — 12,1-дюймовий екран. Час роботи від батарей становить 6,5 і 8,5 годин відповідно. Пристрої використовують двоядерний процесор Intel Atom з тактовою частотою 1,6 гігагерца і оснащені твердотільними накопичувачами об’ємом 16 гігабайт, USB-портами, портом HDMI і модулем Wi-Fi.

Обидва ноутбука працюють на базі "браузерної" операційної системи Chrome OS, перший прототип ноутбука на базі якої представили в грудні 2010 року. В її основі лежить браузер Chrome, за допомогою якого користувачі зможуть отримати доступ до всіх потрібних програм. Google підкреслює, що на завантаження системи потрібно всього лише кілька секунд.

Базові програми — пошта Gmail, офісний пакет Google Docs і Google Calendar — будуть доступні і в офлайн-режимі.

В продаж ноутбуки надійдуть 15 червня в семи країнах — США, Великобританії, Франції, Німеччини, Голландії, Італії та Іспанії. Ціна на ноутбук Acer складе 349 доларів, а на ноутбук Samsung — 429 доларів. Модуль 3G можна буде придбати додатково.

Ноутбуки можна буде не тільки купити, але і взяти в оренду. Вартість оренди складе 28 доларів в місяць для корпоративних користувачів та 20 доларів в місяць для навчальних закладів.