Менеджер завдань Wunderlist

Першим у списку значиться Wunderlist. Це менеджер завдань, який дозволяє прикріпляти документи з Dropbox. Програма – безкоштовна і вже має кілька мільйонів прихильників.

TED

Другим у списку найкращих Android-додатків є TED. Він пропонує користувачам найрізноманітніші поради, ділиться цінним досвідом і досягненнями відомих людей, заряджає натхненням і позитивом. Програма – безкоштовна, кількість завантажень – понад 5 мільйонів.

SwiftKey Keyboard

SwiftKey Keyboard – найкраща клавіатура для Android-пристроїв, на думку Google. Програмка має ефективну автозаміну й інтелектуальне прогнозування слів на понад 60 мовах. Є 30 кольорових тем, можливість зміни розмірів, смайлики і так далі. Додаток вже отримав кілька нагород, звантаження – безкоштовне.

Sunrise Calendar

Найкращим Android-календарем 2014 року на думку Google є Sunrise. Він вміє підключатися до Google Calendar, а також соціальних мереж і черпати звідти інформацію. Додаток попередить про заплановані зустрічі, свята чи дні народження друзів.

Mailbox

Найкращим поштовим сервісом 2014 року в Google визнали Mailbox від творців Dropbox. Додаток має широкий функціонал, зокрема інтеграцію з фірмовим хмарним сховищем, а також жваво працює навіть на слабких пристроях.

MAPS.ME

MAPS.ME – найкращий картографічний сервіс 2014 року для Android-девайсів. Фактично, він нічим не поступається іменитим програмам, як Google Maps. Має високо деталізовані карти, інтуїтивний інтерфейс і ще одну важливу особливість – повноцінну роботу в оффлайні. Достатньо один раз звантажити потрібну мапу, і ви завжди знатимете де знаходитесь.

Expedia Hotels & Flights

Expedia Hotels & Flights – найкращий Android-додаток для мандрівників. Він дозволяє придбати квитки, забронювати номер в готелі. А ще має передову систему пошуку найвигіднішого варіанту за заданими параметрами з урахуванням актуальних акцій та знижок.

Locket Lock Screen for English

Locket Lock Screen for English – найкращий екран блокування на думку Google. Він виконує ті ж функції, що й інші аналогічні програми, а ще – вчить користувача англійської мови. Щоразу при спробі розблокувати пристрій, власник бачить одну просту статтю чи новину на англійській.

Timehop

Також у список найкращих Android-додатків 2014 року за версією Google потрапив Timehop. Ця програмка взяла на себе нелегкий обов'язок писати історію користувача. Timehop автоматично збирає всю інформацію, яка розміщається у соцмережах та інших сервісах, і оформлює у вигляді альбомів. Можна відкрити будь-яку сторінку з минулого і побачити, що ви знімали, публікували чи репостили саме в цей день рік чи кілька років тому.