"+1" доступна в тестовому режимі поруч з посиланнями в результатах англомовного пошуку на google.com. Для того, щоб почати користуватися кнопкою, необхідно завести новий, "публічний", профіль у Google, вказавши своє ім’я. У профілі будуть зберігатися всі посилання, з поміткою "+1", причому цю сторінку не обов’язково робити загальнодоступною.

Спочатку рекомендації засновуватимуться на тому, що саме відзначили кнопкою "+1" друзі в чаті Google або контакти користувача в Gmail. Представники корпорації зазначили, що в майбутньому можливо інтегрування системи "+1" з базою даних сайтів, наприклад, Twitter. Це дозволить розширити коло людей, "+1" яких видаватиметься при пошуку.

У компанії розраховують, що власники всіх вебсайтів в майбутньому вбудовуватимуть "+1" на своїх сторінках. Якщо хтось з друзів натиснув цю кнопку на сторонньому сайті, це буде відзначено при видачі пошукових результатів.

При цьому Google не змінила черговість показу посилань в пошуку в залежності від числа "+1", щоб уникнути спамерських накруток.