Щоб забезпечити перший пункт "зимових автомобільних правил" мережа автозаправних комплексів WOG вже з 15 жовтня розпочала продаж зимового дизельного пального ДП Mustang стандарту Євро 5.

Температура граничної фільтрації ДП Mustang марки E не вище - 15 градусів за Цельсієм, що гарантує кожному споживачу якісний нафтопродукт, при даній температурі ( ДСТУ 4840: 2007). Поставки даного пального здійснюються виключно із заводів Європи : Греція, Польща, а також з Ізраїля. При пониженні температури в мережі WOG буде реалізовуватись арктичне ДП. Крім того, компанія WOG закликає всіх водіїв ретельно підготувати своїх "залізних коней" до зими.

Для цього наші експерти підготували низку порад, які стануть в нагоді навіть найдосвідченішим автомобілістам:

1. Перше, що необхідно зробити - видалити відкладення з дна автомобіля, між коліс та моторного відсіку.

2. Перевірити акумуляторну батарею, у разі потреби,зарядити або замінити її.

3. При використанні сезонних олив, провести заміну на оливу, відповідну до холодного періоду експлуатації.

4. Перевірити стан повітряного фільтра, замінити його за потребою.

5. Перевірити стан паливного фільтра, при необхідності, замінити. При наявності води в відстійнику слід провести видалення рідини.

6. Очистити зовнішню поверхню радіатора та перевірити: рівень охолоджувальної рідини (за потребою замінити її), роботу вентилятора радіатора, роботу системи охолодження в цілому і привести її у відповідність з нормою.

7. Перевірити екологічні характеристики автомобіля (СО і СН для бензинових двигунів і авто, що працюють на газовому пальному; димність для дизельних палив) і привести їх у відповідність до нормативів.

8. При використанні сезонних шин, перейти на зимові та перевірити і довести тиск в шинах до норми.

9. При експлуатації автомобіля в умовах низьких температур, особливо при перепадах від плюса до мінуса, бажано, щоб бак пального був заповнений мінімум на дві треті. Якщо нехтувати цим правилом, в баку автомобіля утворюється водний конденсат, який накопичується в відстійнику бака. При різкому падінні температури в дизельному пальному відбувається парафінізация, як наслідок, фільтр засмічується парафінами і автомобіль не рушить з місця.

10. І головне — необхідно звикати до зимового стилю водіння: поступовий набір швидкості, плавне гальмування, ввічливість та обережність на дорозі.