Та якщо Віктора Медведчука без розголосу події допитали напередодні, а Деркач взагалі проігнорував запрошення до слідчого, то Євген Марчук провів у прокуратурі майже 7 годин. Каже - читав, писав та слухав. Мало того, підготував свою скаргу до ГПУ. Мовляв, його безпідставно, протягом 10 років, хотіли прив’язати до справи Гонгадзе.

“Там десь 5 чи 7 епізодів, хтось же цим займався, адже відведення уваги слідства, переведення стрілок на інших осіб - це елемент протидії слідству. Є підстави вважати, що це не якийсь аматор, який не міг цього підготувати і це все робити”, - каже екс-голова РНБО Євген Марчук.

Хоче довести, що вся ця справа не аматорська робота і екс-майор Микола Мельниченко. Він, напротивагу екс-посадовцям, до прокуратури ходить як на роботу - практично щодня. І нарешті ці відвідини дали результат.

“Мене сьогодні допитували не по справі Гонгадзе, а по інших справах, які є на записах. На записах є і факт фальсифікації виборів, і далі, далі, далі. Фігурує в цих записах Леонід Данилович Кучма”, - розповів екс-майор Державної служби охорони Микола Мельниченко.

Що ж до справи Гонгадзе, то її передадуть до суду, коли детально вивчать усі обставини, - кажуть у Генпрокуратурі. А на це може піти доволі багато часу.

“Передбачено кримінально-процесуальним законодавством 2 місяці - нормальний термін проведення досудового слідства. Якщо буде необхідність додаткового часу - слідчий звернеться до свого керівництва, для того, щоб продовжити цей термін. І це може бути продовжено і до 2, до 4 місяців і так далі”, - сказав речник ГПУ Юрій Бойченко.

Сьогодні ж відтермінування розгляду справи попрохав лише сам Леонід Кучма, адже його адвоката Ігоря Фоміна усунули він справи. Наразі обвинувачений у перевищенні посадових повноважень, які призвели до смерті журналіста Георгія Гонгадзе, у пошуках нового захисника. Нагадаємо, кримінальну справу проти екс-Президента порушили 21 березня.