Про це з посиланням на Реєстр майнових прав на нерухоме майно, пишуть "Наші гроші".

Маєток, загальною площею 922 кв м, збудований в елітному районі села попід лісом. До його складу входить основний житловий будинок, літній будинок та відкрита веранда.

Маєток розташований на двох ділянках. На більшій (0,22 га) стоїть сам будинок. Згідно з даними реєстру, його звели у 1999 році, свідоцтво про право власності у 2005 році оформив на себе особисто Микола Злочевський.

Прилегла менша ділянка (0,04 га) – оформлена під будівництво гаражу. Свідоцтво про право власності на неї Злочевський оформив 13 січня 2015-го.

Зазначимо, що Микола Злочевський був оголошений у розшук 29 грудня 2014-го, а 20 січня 2015-го маєток і землю під ним за договором дарування переписали на дружину міністра Наталію Злочевську. Тобто, маєток в Іванковичах переоформлювали, коли екс-міністр уже був в розшуку.

Через два тижні після переоформлення, 2 лютого, Печерський райсуд ухвалив накласти арешт на майно Злочевського в інтересах Головного слідчого управління ГПУ у рамках кримінального провадження.

До слова, відомості про реєстрацію обтяжень на маєток і землю під ним, котрі переоформили на Наталію Злочевську, – в держреєстрі відсутні.