Про це заявила Генпрокуратура, повідомляють "Українські Новини" із посиланням на ухвалу суду від 31 березня.

Як з’ясувала під час досудового розслідування ГПУ, колишні посадовці СБУ в листопаді 2013 року - лютому 2014 року сповіщали Адміністрацію Президента через листи, повідомлення, довідки, повідомлення про стан боротьби з тероризмом і про ухвалені рішення щодо приведення сил і коштів суб'єктів боротьби з тероризмом у готовності "посилена" або "підвищена".

Читайте також: За розстрілами на Майдані може стояти керівник виборчого штабу Трампа

Адміністрація органу досудового розслідування надала частину зазначених документів, які надалі приєднали до матеріалів цього кримінального провадження.

Згідно з листом Адміністрації від 8 лютого 2017 року, низка документів, у яких мовиться про кадрові переміщення в СБУ, містить конфіденційну інформацію та наразі перебуває в зазначеному відомстві.

Окрім того, згідно з наданою інформацією, 15 документів знищені у встановленому порядку, а 5 документів були видані працівникам Адміністрації, які вже не працюють у відомстві.

"Слідчий зазначає, що зазначені документи мають відношення до розслідуваних подій, мають грифи обмеженого доступу й можуть бути використані як докази в кримінальному провадженні", – мовиться в рішенні суду.

Читайте також: Янукович назвав імена організаторів розгону Майдану

Слідчий наголосив, що зазначені документи знищені та попросив суд надати до них доступ. Тож суд задовольнив клопотання та надав Генпрокуратурі доступ до документів, які зберігаються в Адміністрації, і підтверджують знищення зазначених доповідних записок СБУ і передачу їх екс-співробітникам.