Начальник Головного управління з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури Андрій Курись зазначив, що новий КПК не передбачає вручення повідомлення за підозрою за участю захисника.

Курись розповів, що начальник Качанівської колонії вручив Тимошенко відповідне повідомлення, після чого їй повідомили її права.

“Незважаючи на це слідчі Генеральної прокуратури 18 січня намагалися вручити копію цього повідомлення за підозрою захиснику Власенку та Кожем’якіну, а також повідомлення про проведення запланованих слідчих дій в подальшому з Тимошенко“, - сказав він.

Представник Генпрокуратури вважає, що це намагання політизувати слідство.

“Не зрозуміло для слідства - ні Власенко, ні Кожем’якін документи просто не взяли. Для мене є очевидним, що це просто черговий крок, який спрямований на політизацію слідства”, - наголосив Курись.

Він припускає, що Власенко і Кожем’якін просто піаряться на Тимошенко.

“Ні Власенко, ні Кожем’якін не намагаються захищати свою підзахисну, а будують свою позицію, свій піар. Бажають просто перебувати у полі зору і політизувати всі процеси і всі дії, які відбуваються в цей час у кримінальному провадженні”, - зазначив представник ГПУ.

До слова, захисник колишньої прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко Сергій Власенко висловив своє ставлення до зміни статусу Тимошенко.