Під час зустрічі відбулося обговорення стану виконання домовленостей, досягнутих під час офіційного візиту Президента України Віктора Януковича в Азербайджані 28 квітня 2011 року, зокрема на третьому засіданні ради президентів України та Азербайджанської Республіки.

Сторони відзначили результативний діалог двох країн, який має позитивну динаміку, і висловили впевненість у необхідності поглиблення співробітництва шляхом реалізації прагматичних і взаємовигідних проектів.

Особливу увагу приділили перспективам українсько-азербайджанського співробітництва в сільськогосподарській, аерокосмічної, торгово-економічній, енергетичній, військово-технічній та будівельній сферах.

Також обговорювалися питання співпраці України та Азербайджану на міжнародній арені, співпраця з Європейським Союзом та взаємодія двох країн у рамках міжнародних організацій, у тому числі в контексті головування України в ОБСЄ у 2013 році.

Президент Азербайджанської Республіки висловив упевненість в успішному проведенні в Україні ЄВРО-2012.

"ЄВРО-2012 є святом спорту, яке сприятиме демонстрації можливостей України та її великого потенціалу. Це свято має бути поза політикою", — підкреслив азербайджанський президент.