Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, “1 грудня минулого року троє опозиційних лідерів взялися керувати Майданом”, проте “минуло 78 днів - ні особливих перемог, ні тим більше захисту”.

“За ці 78 днів троє партійних лідерів завинили перед Майданом і заборгували Майдану - настав час їхні борги Майдану повертати!.. Треба дати трьом лідерам шанс і можливість досягти того, що вони пообіцяли зі сцени Майдану… у тижневий термін”, - написав Гриценко.

Він підтримав ініціативу опозиції здійснити "мирний наступ Майдану" у вівторок, 18 лютого, коли збереться на засідання Верховна Рада, але “з трьома принциповими уточненнями”.

“Перше - за рішенням трьох лідерів, у "мирний наступ Майдану" 18 лютого підуть не люди з Майдану, а дивізія (15000+) депутатів усіх рівнів (область, район, місто, село, селище), які представляють їхні політичні партії – “Батьківщину” (в тому числі “Фронт Змін”), УДАР і “Свободу”, - наголосив Гриценко.

Читайте також: Гриценко покинув "Батьківщину"

“Друге - за рішенням трьох лідерів, у "мирному наступі Майдану" 18 лютого беруть участь ще шість дивізій: 40000+ партійців-киян від “Батьківщини”, УДАРу і “Свободи” та 50000+ членів їхніх партій із близьких до Києва областей (Київська, Чернігівська, Житомирська, Черкаська...) - і цей партійний борг саме час віддати Майдану”, - додав депутат.

“Третє - за рішенням трьох лідерів, 170 народних депутатів від опозиції, разом із кількома тисячами своїх штатних і позаштатних помічників, на власних автомобілях, формують на 18 лютого потужний "депутатський Автомайдан" для надання всебічної підтримки "мирному наступу Майдану" - це додасть захищеності учасникам акції, бо ми знаємо, як влада увесь цей час нищила молодіжний Автомайдан і вже нейтралізувала майже всіх його координаторів”, - підсумував Гриценко.

Читайте також: Янукович хоче знесилити і "нейтралізувати" активістів Майдану, — Гриценко

Нагадаємо, під час виступу зі сцени на Майдані Незалежності в ході Народного віче лідер свободівців Олег Тягнибок закликав протестувальників прийти 18 лютого з пікетом під стіни Верховної Ради. Він закликав українців вимагати під стінами парламенту прийняти конституційний акт щодо повернення до Конституції 2004 року.