Про це він заявив в ефірі “Громадського телебачення”, передає “Українська правда”.

Депутат розповів, що один з офіцерів "Беркута" передав йому радіозаписи переговорів всіх спецпідрозділів, які відбувалися в ніч з 29 на 30 листопада з 3 ранку до приблизно 6:20 ранку.

"Я зробив декілька копій, щоб залишилося. Тому що я не вірю, що Пшонка проведе розслідування. І в тому вже переконався. Я передав офіційно це Пшонці і потім на допиті це підтвердив, що вони справді дійсні. І вони сказали, що це справді дійсні переговори", - сказав Гриценко.

"Потім була розмова з Яценюком і він каже: "Знаєш, дарма ти це зробив… Тому, що до того ми контролювали всі радіопереговори "Беркуту", - розповів він.

"Тобто мали доступ до частоти, прослуховували і знали, куди "Беркут" переміщається. А після того, як передав (записи правоохоронцям), начебто ця можливість втратилася", - пояснив політик.

"Якщо Яценюк та його люди контролювали ці переговори, то на тих плівках, які я передав, було чітко видно, що з 3-ї ранку це побоїще готувалося. Чітко були позивні названі, вулиці, підрозділи, хто куди йде… У мене просте питання, чому не врятували людей, яких побили? Чому негайно не приїхали і не викликали інших?" – заявив Гриценко.

Нагадаємо, 30 листопада 2013 року "беркутівці" жорстоко побили молодих людей під час розгону Майдану. Після цього інциденту протести на Євромайдані стали ще масовішими.