Таку думку висловив народний депутат Анатолій Гриценко.

Також, він вважає, що українські правоохоронці не здатні самостійно вирішити питання безпеки під час таких масових заходів.

"Ми вже побачили на прикладі Одеси (операція з затримання злочинців, під час якої постраждали правоохоронці – 24.) наскільки безпорадна та непідготовлена наша міліція для протидії реальним злочинцям. Вона може зупиняти мирні акції протесту, але абсолютно неспроможна протистояти реальним злочинцям, реальній загрозі. І коли з державного бюджету витрачаються мільярди гривень на будівництво об’єктів до ЄВРО-2012, то ми маємо зробити все залежне від нас, разом з усіма партнерами, що пропонують допомогу, щоб забезпечити безпеку всіх заходів матчу", - зазначив народний депутат.

Він наголосив, що Україна повинна подякувати НАТО і прийняти його допомогу.

Нагадаємо, помічник заступника Генерального секретаря НАТО Джеймс Апатурай повідомив, що НАТО готове надати Україні допомогу в питанні безпеки під час проведення ЄВРО-2012.

Разом з тим, віце-прем'єр-міністр Борис Колесніков в ефірі радіостанції "Ехо Москви" запевнив, що Україна готова практично на 100% до організації безпеки гостей Євро-2012.

"По безпеці Україна готова, я думаю, на сто відсотків. Всі больові точки вивчені з керівництвом Відня. Тобто ми накладали ситуації у Відні на Євро-2008, в Йоганнесбурзі у 2010 році і, відповідно, моделюємо ситуацію Євро-2012. З безпекою проблем не бачу", - заявив Колесніков.