На знак протесту нечисленні учасники акції навіть змели та спалили фото чиновника. Кажуть: досить вже політичних переслідувань і залякувань.

“Сьогодні, ми вважаємо, що МВС не займається своїм безпосереднім завданням - захистом прав, а являється репресивним органом влади”, - каже співорганізатор акції протесту Олександр Тарасюк.

Мітингувальники вважають, що саме за вказівкою міністра були порушені кримінальні справи проти учасників так званого Податкового майдану. Нагадаємо, наразі завершено досудове слідство і 7 активістів тодішніх подій знаходяться на підписці про невиїзд.

“Доказів у правоохоронних органів стосовно того, що я встановлював намет немає, немає фото- і відео-фіксації. Так склалися обставини, що я не був присутнім при встановленні наметів - то я був на координаційній раді, то на зустрічі. Вони зробили простіше - застосували Статтю 28 частину 2, де є поняття - організоване злочинне угрупування”, - каже обвинувачений Сергій Мельниченко.

Вже вкотре правозахисники нагадують: у період з 2004 по 2007 роки на Майдані також проводились протестні акції і встановлювались намети, але жодної кримінальної справи тоді не було порушено. Відтак, вважають діяльність Міністерства політично-заангажованою та вимагають відставки очільника відомства. Відповідне звернення активісти передали до Адміністрації Президента.