"PolicePad дозволяє дізнатися, коли людина перетнула кордон, чи має право носити зброю, переглянути інформацію про родичів. Крім того, пристрій можна використовувати як телефон, фото- та відеокамеру. Відтепер ці планшетки стануть головним засобом для реєстрації правопорушень, якими до сьогодні були ручка та папір", - розповів поліцейський Тбілісі Леван Ціклаурі.

На першому етапі PolicePad отримають 5 тис. поліцейських Тбілісі, а до кінця року всі правоохоронці країни.

Пристрої виготовляють на місцевому підприємстві. Виробники кажуть: ідея створити планшетки для поліції належить представникам влади Грузії.

"До нас звернулося керівництво Міністерства внутрішніх справ. Пояснили: хочуть, щоб технічне оснащення грузинської поліції було кращим, аніж у сусідніх країн. Досить швидко ми розробили кілька прототипів і надали їх для тестування. За першими відгуками, планшетки виявилися досить ефективними", - каже директор компанії "Алгоритм" Георгій Коракашвілі.

Грузинський девайс коштує дешевше від іменитих світових аналогів. Ціна PolicePad - $300. Зараз компанія-виробник планує розробити планшетку для масового користувача. Скоріш за все за основу візьмуть PolicePad, ціна суттєво не відрізнятиметься.