Про це він заявив відкриваючи засідання комісії НАТО - Грузія на рівні міністрів оборони в Брюсселі.

"Я хочу підкреслити, що ми дотримуємося нашого рішення, прийнятого на саміті в Бухаресті в 2008 році. Грузія стане членом НАТО, коли буде відповідати критеріям вступу. Глави МЗС країн альянсу обговорять прагнення Грузії на своїй нараді в кінці місяця", — зазначив глава Північноатлантичного альянсу.

Він повідомив, що в НАТО з інтересом очікують продовження реформ в Грузії в секторі оборони та безпеки і продовжують надавати допомогу цьому процесу.

Генсек альянсу також додав, що діалог високого рівня НАТО з Грузією триває в умовах впливу на цю країну, кавказький регіон і євроатлантичну безпеку кризи, спровокованої діями Росії проти України.

"Країни НАТО не визнають незаконну анексію Криму Росією. Ми також не погоджуємося із визнанням Росією грузинських районів Південної Осетії і Абхазії як незалежних держав", — зазначив Расмуссен.

До слова, в.о. Міністра оборони України Михайло Коваль заявив, що всі глави військових відомств країн-членів НАТО підтримали силову операцію (АТО) на сході України.