В її рамках "аноніми" вивели в офлайн близько 15 сайтів довколанацистської тематики, а також відкрили викривальний блог nazi-leaks.net, який ведеться німецькою мовою. У блозі публікуються імена, прізвища та особисті дані людей, яких хакери підозрюють у причетності до ультраправого руху. У цей список увійшли клієнти інтернет-магазинів, що торгують нацистською атрибутикою, автори газети Junge Freiheit, а також активісти Націонал-демократичної партії Німеччини.

Звідки хакери отримали особисті дані, не уточнюється. Багато з опублікованих електронних адрес зареєстровані в німецькій доменній зоні .de.

Видання The Epoch Times наводить цитату із заяви "анонімів". Хакери повідомили, що не мають наміру "миритися з будь-якими об’єднаннями, в основі яких лежить расова, сексуальна і релігійна дискримінація, а також з людьми, які в ці об’єднання входять".

"Анонімами" називають учасників децентралізованого хакерського об’єднання Anonymous без чіткої внутрішньої структури. Вони отримали популярність після низки гучних мережевих акцій, зазвичай пов’язаних зі зломами веб-сайтів чи комп’ютерних мереж.