З листування стало відомо, що він отримує інструкції від Ардзінби у питанні диверсії на військовому складі в Балаклії. Листування велося рівно за кілька годин до диверсії в Балаклії.

Переписка була опублікована в спільноті "Євромайдан – Українська революція Честі і Гідності Нації".

"Максимальний репост, швидко видаляють. Хакери зламали телефонну переписку кремлівського чиновника, абхазького терориста Інала Ардзінби і сепаратиста «Народної ради Бессарабії» Артема Бузіли. У листуванні Бузіла, чий телефон був зламаний, отримує інструкції від Ардзінби в питанні організації вибухів на військовому складі в Балаклії. Переписка від 22 березня 2017 року", – йдеться в повідомленні.

Зокрема, в діалозі від 22 березня говориться:

"Сьогодні вночі закриємо питання. Апарати готові. Фахівці перевірені. Осічок бути не повинно. На 10 км приблизно розлітатися буде. У сусідній Вербівці навіть буде добре чутно. І видно. Зранку чекайте хороших новин".

За інформацією сайту "Миротворець" Ардзінба "є першим заступником помічника президента Росії Владислава Суркова, займається організацією, координацією і фінансуванням диверсійно-підривної роботи на території України".

У квітні 2015 роки Артем Бузіла був заарештований співробітниками СБУ за підозрою в скоєнні злочину за статтею 110 КК України (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України). І в листопаді 2015 його засудили до 3 років і 8 місяців обмеження волі. Втім, на підставі закону Савченко в кінці березня 2016 року сепаратист вийшов на свободу.

Протягом своєї "кар'єри" Артема Бузіла займався проведенням в Україні масових політичних акцій під кураторством першого заступника Владислава Суркова – головного радника управління президента Росії у справах СНД Інала Ардзінби. У 2016 році з зламаної пошти Бузіли стало відомо, що він займався організацією інформаційного проекту в Запоріжжі, мета якого полягала, зокрема, в "формуванні дискурсу, спрямованого на пом'якшення антидонбаських і антиросійських настроїв в суспільстві". Курирував він також цілу мережу "ватних" блогерів з різних регіонів України.

Нагадаємо, в ніч на 23 березня в Харківській області в місті Балаклія сталася пожежа на найбільшому в Україні складі з озброєнням. Пожежа почалася о 02:30 ночі з потужного вибуху, який відчули в оточуючих містах і селах, а вогонь від нього видно за десятки кілометрів від міста.

За попередніми даними, причина пожежі та подальших вибухів на військовому складі в Балаклеї – диверсія.