Оскароносна акторка якраз у тому статусі, щоб обирати собі партнерів по-фільму. Міррен давно мріяла знову перетнутися із чоловіком співачки Кеті Перрі і не соромилася про це заявляти практично у кожному інтерв'ю. Врешті вони знову зустрілися. Нагадаємо, попереднього разу знаменитості працювали дуетом на знімальному майданчику стрічки "Буря".

"Мені сподобався оригінал фільму. Проте передусім я погодилась зніматись, адже моїм партнером мав стати Рассел Бренд. Я дуже люблю цього актора і від початку знала – ми зможемо зробити класний фільм", - каже акторка Хеллен Міррен.

У центрі сюжету - доволі несерйозний мільйонер Артур, який щохвилини може залишитись ні з чим через свою нерозсудливість. На варті збереження капіталів, а також особистого життя хлопця стоїть "залізна нянька" Хобсон, яку і втілила на екрані Хелен Міррен.

"Це одна з моїх найулюбленіших картин. Я у захваті від оригіналу стрічки 81-го року виходу. Мені подобається, як зіграв там Дадлі Мур і його партнерка Лайза Міннеллі. Вона там просто неперевершена", - каже комік, актор Рассел Бренд.

Окрім Хелен Міррен і Рассела Бренда стрічка може похвалитись участю Дженніфер Гарнер і Грети Гарвінг. Прем'єра комедійного фільму "Артур" у кінотеатрах Північної Америки відбудеться 8 квітня.