Хет-трик Тарделлі приніс "Атлетіко Мінейро" перемогу над "Сантосом"

13:40, 29 квітня 2010 430

Робінью забиває, але програє. "Сантос" на виїзді капітулював у першому чвертьфінальному матчі Кубка Бразилії проти "Атлетіко Мінейро".

Справжнім лихом для "Сантастіко" став капітан господарів Дієго Тарделлі. Свій перший гол нападник забив уже на другій хвилині, а ще в першому таймі встиг оформити дубль.

Перед самою перервою партнери вивели Робінью на побачення із голкіпером. Екс-зірка "Реала" та "МанСіті" таких нагод не марнує - 2-1. У другому таймі захисники "Сантоса" продовжували вкрай невдало грати проти Тарделлі. Нападник вирішив, що цим гріх не скористатися - на 52 хвилині в активі Дієго вже хет-трик.

Надію "рибам" подарував Еду Драсена, що донедавна захищав кольори "Фенербахче". 3-2, в Робінью та компанії непогані шанси відігратися на власному полі. У ще одному чвертьфіналі "Віторія" здолала "Васку да Гама" 2-0.