Переможець регулярної першості хокейний клуб "Донбас" вирішив долю фінальної серії плей-оф проти "Сокола", використавши мінімальну кількість матчів. Рахунок у другому протистоянні відкрили саме кияни. Роман Малов втілив у гол чисельну перевагу гостей в середині другого періоду.

Та не довго сумувала публіка на трибунах донецького палацу "Дружба". Ще до перерви - Сергій Бабінець в дотик замкнув простріл Смоліна. Не встигли команди розігрітись після відпочинку, як "Донбас" уже був попереду. Отримавши перевагу в одного бійця вже на старті заключного періоду, господарі розіграли зайвого зусиллями Сергія Клімовіча.

6 проти 5-ти - це вже "Сокіл" на останній хвилині залучив додаткові ресурси, знявши голкіпера, авантюра провалилась. "Донбас" героїчно відбив заключний штурм, а Павло Борисенко без проблем скористався відсутністю у рамці воротаря.

До сирени залишались 43 секунди, але до честі найтитулованішого клубу України, кияни рук не опустили. Дубль встиг оформити Роман Малов, але на більше банально не вистачило часу. 3:2.