"Ми маємо достатньо надійну систему аварійного реагування, яку ми перевірили і підтвердили її готовність", — зауважив генеральний директор Хмельницької АЕС Микола Танащенко.

З початком експлуатації Хмельницька АЕС виробила 190 млрд 179 млн год. електроенергії. Ця цифра перевищує річну потребу України в електроенергії. На початку 2011 року Хмельницька АЕС виробила 4 млрд 218 млн кВт год. електроенергії, що на 34,5 млн кВт год. електроенергії більше ніж у відповідний період минулого року.

"Якщо ставити питання про бачення будь-яких мораторіїв ми знову будемо продовжувати тривалість експлуатації старих електроблоків, а нові будуть стояти в недобудованому стані. Я абсолютно впевнений, що це недоцільно, я впевнений, що це технічно безграмотно, я впевнений, що це не державний підхід. Я впевнений що у нас в Україні є всі передумови, щоб здійснити добудову 3-го і 4-го енергоблоків Хмельницької АЕС, тим самим забезпечити безпечну і надійну систему електропостачання розвиваючи індустрію промисловості нашої держави", — зазначив М.Танащенко.