Як повідомляє "Радіо Свобода", в Прагу одіозні байкери планують потрапити в рамках мотопробігу під назвою "Дороги перемоги – на Берлін". В Німеччину вони планують потрапити 9 травня, коли в Росії святкують День перемоги.

В Празі активісти вже пообіцяли "теплий прийом" російським бакерам.

Читайте також: Скандальні байкери Путіна влаштували моторошне свято для дітей в Криму

"Такий демонстративний проїзд наполовину мілітаристських, наполовину якихось гопницьких, хуліганських забав з радянською символікою, які, до того ж, абсолютно очевидно, відображають не пам’ять про Другу світову війну і перемогу над фашизмом, а саме імперськість сьогоднішнього Кремля. Саме це викликає роздратування – це дуже м’яко сказано. Практично презирство, ненависть – тут будь-яке слово підійде. Реакцію чехів на цей проїзд, звичайно, складно передати словами", – розповів організатор празького фестивалю російської культури Kulturus Антон Літвін

Нагадаємо, представники прокремлівського байкерського клубу вже третій рік поспіль намагаються напередодні 9 травня провести мотопробіг від Москви до Берліна. У 2016 році у центрі чеської столиці Праги сотні активістів влаштували 7 травня "коридор ганьби" російським байкерам.