Про це розповів заступник голови Миколаївської облдержадміністрації з соціально-гуманітарних питань Віталій Кіндратів, повідомляє "Радіо Свобода".

Нагадаємо, у Миколаєві в річці виявили холерний вібріон – це збудник небезпечної інфекційної хвороби холери. Найімовірніша причина виникнення цього збудника – аномальна спека. 16 серпня в Миколаєві закрили всі пляжі.

"Після того, як була виявлена ця інфекція у воді, посилили додаткові заходи безпеки, ми провели додаткові обстеження, збільшили кількість точок заборів води, аби моніторити ситуацію з тим, поширюється вона чи не поширюється; мобілізували наше інфекційне відділення, перевірили, чи все там готове на випадок чогось", – розповів Кондратьєв.

Читайте також: Через сказ в частині Харкова запроваджено карантин

На сьогодні все стабільно, вода моніториться. В інших місцях, окрім того місця, де були взяті перші проби з холерою, паличка не показується,
– зазначив він.

Чиновник додав, що в місті заборонили риболовлю, у зв’язку з чим проводяться рейди поліції у місцях стихійного продажу риби, яка могла бути виловлена минулого тижня.

"Люди з розумінням ставляться до цього питання і у воду не йдуть, не зважаючи на спеку", – сказав Кіндратів.

У Головній інфекційній лікарні Миколаєва також заявили, що жодного випадку захворювання громадян на холеру не зареєстровано, хворих з підозрою захворюваності на холеру не виявлено.