Ноутбуки HP ProBook – мобільні ПК, що ідеально відповідають вимогам сучасного бізнесу. Пристрої із строгим стильним дизайном, що поєднують функціональність і продуктивність з відносно доступною ціною. Пристрої підтримують сучасні технології захисту даних, та с дозволять вийти на новий рівень продуктивності і професіоналізму. Планомірне оновлення модельних рядів забезпечує користувачів сучасними функціями та технологіями захисту.

Більше потужності

Головна особливість оновленої лінійки HP ProBook – моделі виготовлені з використанням усього спектру новітніх процесорів Intel Core 10-го покоління: доступних Core і3, універсальних Core і5 та потужних моделей Core і7. Ноутбуки використовують процесорну графіку Intel UHD Graphics 620, також низка конфігурацій обладнана дискретним відеоядром GeForce MX130/МХ250 або AMD Radeon 530 з двома гігабайтами відеопам’яті. Нові HP ProBook обладнані сучасним бездротовим дводіапазонним модулем Wi-Fi 6, що забезпечує більш стабільне та швидке з’єднання із Інтернет, у порівнянні з адаптерами попереднього покоління.

Більше можливостей

Найбільш компактним з новинок є моделі HP ProBook 430 G7 із діагоналлю 13,3 дюйма та HP 440 G7 діагоналлю 14 дюймів, орієнтовані на використання у дорозі. Моделі HP 450 G7 та HP 470 G7 із діагоналями 15,6 та 17,3 дюйма призначені для використання у офісі. Залежно від конфігурації, новинки можуть комплектуватися як екранами Full HD, так і більш доступними матрицями HD+ із покриттям, що перешкоджає утворенню відблисків. Оновлений модельний ряд також включає у себе моделі із сенсорними екранами. Новинки обладнані HD-камерами із роздільною здатністю 720p для ефективного спілкування під час відео конференцій, та чутливим цифровим мікрофоном із функцією зменшення шуму.

Кращий захист

Нові HP ProBook укомплектовані платформою TPM 2.0 та низкою фірмових технологій HP для захисту даних користувача. Захист браузера HP Sure Click дозволяє запускати сайти у ізольованому середовищі, що виключає їх вплив на ОС або інші вебсторінки. Сучасне рішення HP Sure Sense засноване на технологіях штучного інтелекту для захисту від шкідливого коду гарантує користувачам додатковий захист, коли вони працюють поза межами офісу.