Про це йдеться у випуску програми "Схеми" (спільний проект Радіо Свобода та телеканалу "UA:Перший").Державна резиденція "Залісся" під Києвом не вперше приймає таких гостей. Колись тут полюбляв відпочивати президент-утікач Віктор Янукович. Тепер тут відпочиває інший президент – 7 вересня відбулась неформальна зустріч депутатів фракції ББП.

На захід завітав навіть генеральний прокурор Юрій Луценко, який, насправді, по закону не має права відвідувати заходи, які б демонстрували його політичні погляди чи симпатії. Але не Луценком єдиним.

Читайте також: Захоплення одеських пляжів: завдяки кому на узбережжі виростають розкішні вілли та готелі

Чимало депутатів досить неохоче спілкувалися із журналістами. Деякі з них зовсім відмовлялись від діалогу: навіть вікна не опускали, аби пред'явити охоронцеві документи, щоби не потрапити в об'єктиви телекамер. Інші нардепи приїжджали не на своїх машинах, мовляв, а раптом якесь вино чи шампанське – а за кермо як потім? Однак спілкуватись із пресою жодного ентузіазму ні в кого не було.

Не менше питань виникло до фінансування цього, за висловом Дмитра Лубінця, "фуршетного варіанту". Як виявилось, оренду "Залісся" оплатила партія Петра Порошенка "Солідарність і обійшлось їй це у якихось 9 тисяч гривень. За його словами, у цю суму не входив банкет. Все інше його не цікавить.

На весіллях в селах виглядає набагато серйозніше,
– вирішив додати він.

Щоб дізнатись більше про помпезний "фуршет" – дивіться випуск програми "Схеми".