Так відреагував радник голови Офісу Президента Олексій Арестович на вибухи у російському Бєлгороді. За його словами, військово-політичне керівництво України робить все для того, щоб забезпечити територіальну цілісність держави та мир на території країни.

До теми Україна не несе відповідальності "за прорахунки і катастрофи" в Росії, – Міноборони про Бєлгород

Але за все, що відбувається на території Росії, несе відповідальність керівництво їхньої держави. Тому різні питання щодо вибуху у Бєлгороді мають адресуватися їм.

Можливо, це саботаж або хтось просто невдало покурив

Арестович припускає, що у такий спосіб російські військові саботують виконання наказів. Або це може просто нещасний випадок.

Очевидно, що їм потрібно розбиратися, що ж сталося у Бєлгороді: можливо, хтось покурив не в тому місці, чи ще щось. Можливо, російські військові саботують доступними методами виконання наказів. Не хочуть виходити на українську територію,
– зазначив Олексій Арестович.

Нагадаємо, вранці, 1 квітня, у російському Бєлгороді сталися вибухи на нафтобазі. В Міноборони також наголосили, що Україна веде оборонну операцію, тому не потрібно звинувачувати її в якихось подіях, що відбуваються на території Росії. Україна не несе відповідальності "за прорахунки і катастрофи" в Росії.

Зверніть увагу – Арестович про Бєлгород: дивіться відео