Також Степанов заявив, що планує пройти період лікування, як звичайний пацієнт. Про це очільник МОЗ написав на своїй сторінці у фейсбуці.

Важливо Глава МОЗ Максим Степанов носить червону нитку на руці: мережа вибухнула жартами

Що Степанов сказав про своє лікування

Як пояснив міністр охорони здоров'я, це дозволить йому побачити ситуацію з лікуванням в Україні. Він зазначив, що поточна ситуація дозволить йому виявляти проблеми й вирішувати їх у реальному часі.

Звичайно, кожен день я буду ділитися інформацією в соцмережах про свій "шлях пацієнта". Моє завдання – виявляти найгостріші проблеми, і вирішувати їх в реальному часі,
– сказав Степанов.

Відеозвернення Максима Степанова: дивіться відео

Максим Степанов отримав позитивний тест на коронавірус 14 листопада. Наразі урядовець перебуває на самоізоляції. Він додав, що працюватиме дистанційно.

Яка зараз ситуація з СOVID-19 в Україні

  • З початку епідемії коронавірусу в Україні зафіксовано 535 857 випадків зараження. За минулу добу, 14 листопада, лабораторії повідомили про ще 10 681 хворого.
  • На жаль, зросла і кількість летальних випадків: за вчора, 14 листопада, померли від ускладнень 95 людей. Загалом в Україні зафіксували 9 603 жертви COVID-19. 2 633 пацієнти одужали за добу. Загалом – 241 444.
  • У Всесвітній організації охорони здоров'я сказали, що Україна ймовірно, зможе отримати першу партію ефективної та зареєстрованої вакцини від коронавірусної інфекції у другому кварталі 2021 року.
  • Уряд зарезервував у бюджеті 2,6 мільярда гривень, які витратять на вакцинацію населення від COVID-19.