Х’юстонці натякнули гостям із міннесоти що на них чекає п’ята поразка у сезоні вже в першій чверті – 26:14.

Захопивши ініціативу “ракети” не втратили темпу аж до фінальної сирени. Стараннями насамперед Луіса Сколи та Кевіна Мартіна, які на двох набрали 45 очок, “Х’юстон” впевнено нарощував власну перевагу. Не залишив партнерів без своєї допомоги і Яо Мінь.

Китайський гігант, який пропустив через серйозну травму майже весь попередній сезон і досі не може проводити багато часу на майданчику. За 17 хвилин він утім встиг накидати в кошик “Тімбервулвз” 13 очок та зробив 4 підбирання. Зрештою гості відсвяткували переконливу перемогу з рахунком 120:94.

Сьому перемогу у семи матчах здобули чинні чемпіони – “Лейкерс”. “Бостон” впорався із “Оклахомою”. “Філадельфія” на виїзді здолала “Нью-Йорк”, а “Фінікс” “Атланту”. “Детройт” впорався із “Голден Стейт”.