Проте українець гідно відіграв трисетовий поєдинок проти 16 ракетки світу Ніколаса Альмагро. Першу партію іспанець зумів виграти лише на продовженні. Така ж доля чекала і другий сет, але вже на користь Марченка. У фінальному протистоянні Ілля не дозволив Альмагро подати на матч, але все ж не відстояв власної подачі. 5-7, 7-5, 4-6. Марченко припиняє виступи у Канаді.

До шести сухих перемог в очних протистояннях з Жилем Сімоном збільшив свою перевагу Михайло Южний. Росіянин не мав жодних проблем з французом у стартовій партії. У другому сеті дощ завадив Сімону розвинути успіх при рахунку 4-1 на його користь.

Вимушена перерва, як з’ясувалось, пішла на користь лише Южному. Після другого виходу на корти француз не зумів виграти жодного гейму. Двічі по 6-4. Росіянин зустрінеться з переможцем пари Долгополов-Петшнер.

Юрген Мельцер несподівано поступився господарю кортів Пітеру Поланскі. Австрієць не зумів відібрати у 207 ракетки світу бодай одну подачу. 7-6, 6-4. У наступному раунді Поланскі спробує потішити власні трибуні у матчі проти румуна Віктора Ханеску.