Заснована ним з цією метою компанія SpaceX нещодавно презентувала концепт Міжпланетної транспортної системи. З її допомогою Маск планує відправляти людей на Червону планету.

Комплекс складається з ракети-носія, космічного корабля та заправних станцій. Надтяжка ракета-носій 77,5 метрів заввишки та 12 метрів у діаметрі використовуватиме щонайменше 40 кріогенних метанових двигунів Raptor, які SpaceX зараз активно тестує.

Читайте також: Космічний апарат здійснив успішне розстикування біля Марса

Щойно ракета виведе космічний апарат на орбіту, її перша ступінь від’єднається та через якихось 20 хвилин повернеться назад на Землю.

Один такий космічний корабель здатний буде взяти на борт 100 пасажирів та 300 тонн вантажу. До слова, пальне на зворотний шлях земляни добуватимуть на Марсі самі – використовуючи місцеві ресурси та завезене заздалегідь устаткування.

Читайте також: Вчені заявили про неочікувані складнощі тривалих перельотів на Марс

Перший рейс на Червону планету "Міжпланетна транспортна система", за оптимістичними прогнозами головного її натхненника, здійснить уже у 2022 році.

За підрахунками Ілона Маска, якщо організовувати такі перельоти що два роки, то вже через 40-100 років колонія землян на Марсі налічуватиме мільйон переселенців.