Однак зараз "Індепендьєнте" важко чинити гідний опір столичним суперникам. Апертуру "Рей де Копас" завершили на останньому, двадцятому місці. Героєм зустрічі міг стати перший номер господарів Іларіо Наварро. На шістнадцятій хвилині Маріано Павоне впритул розстрілював ворота, однак голкіпер зреагувати на постріл. Через дванадцять хвилин - іще одна дуель Павоне та Наварро. І знову переможцем виходить голкіпер - сейв у дивовижному стрибку.

Втім, за дві хвилини до фінального свистка Наварро таки викинув білий прапор. Свого домігся все той же невгамовний Павоне. Форвард прошмигнув повз воротаря і закотив м'яч в уже порожні ворота. 0-1. "Рівер Плейт" із сімома очками на другому місці. "Ля Банда" в цьому чемпіонаті не пропустила ще жодного м'яча.