Гості під проводом Кармело Ентоні зуміли триматися на пристойній дистанції від суперників до великою перерви.
Та вже третя чверть стала для “Денвера” справжнім нічним жахіттям. У кільце “Нагетс” залітало буквально усе. З 21-го кидка баскетболістів “Пейсер” з гри у третій 12-хвилинці своєї мети не досяг лише один. Нестримними у ці миті були Майк Данліві та Дарен Колісон, які на двох набрали за гру 60 очок.

Врешті за третю чверть господарі набрали 54 бали, що стало рекордом клубу і повторенням найкращого досягнення в історії НБА. Проблем із тим аби дотиснути суперників, у яких просто опустилися руки у “Пейсерс” проблем не виникло – 144:113 у підсумку.

“Юта” Кирила Фесенка стала третьою командою у сезоні, що зуміла переграти зіркове “Маямі”. Українець доклався до тріумфу джазменів 5 очками і двома підбираннями. Не знають поразок натомість “Лейкерс” та “Хорнетс”. Каліфорнійці перемогли увосьме, а “Нью-Орлеан” усьоме поспіль. Звитяги цієї ночі святкували також “Клівленд”, “Мілуокі” та “Портленд”.