За словами Віталія Хуснутдінова, директора Haas в Україні, мета такої програми полягає в тому, щоб студент, інженер-технолог, суміщав дві функції - як написання технологій обробки, так і програмування. На сьогодні нестача такого роду спеціалістів надто відчувається у галузі машинобудування.

На практиці це відбувається так: студент заносить дані у комп'ютер, числове програмне керування перевіряє задану модель, а на верстаті одразу виготовляється необхідний предмет. Компанія "Абпланалп" - світовий лідер на ринку верстатів і технологій. Вона вже 20 років постачає в Україну якісне металообробне оснащення.

Микола Скрипник, генеральний директор компанії "Абпланалп Україна", запевняє – особливість верстатів Haas у тому, що у них найкраще співвідношення "ціна-якість". Крім того вони мають найкращу в Україні мережу сервісного обслуговування.

Серед переваг новітніх технологій, що замінять старе обладнання, висока точність. Майбутні інженери-технологи робитимуть точніші розрахунки під час написання курсових чи дипломних робіт. Вартість подарованих верстатів перевищує 100 тисяч євро.