Нові "Скайпи"

Компанія Microsoft анонсувала браузерну версію "Скайпа". Програма отримала назву Skype for Web і для користування нею не потрібно жодних додаткових програм - достатньо інтернет-оглядача. Підтримуються всі сучасні браузери: Internet Explorer, Chrome, Firefox, Safari.

Сервіс працюватиме з офіційного сайту Skype.com. Після авторизації користувач отримає доступ до своїх контактів та історії останніх розмов.

У найближчі тижні Skype for Web буде доступний для вузького кола тестерів, а повноцінний запуск відбудеться за кілька місяців.

Крім того, Microsoft представила Skype for Business. Насправді, це перейменована комунікаційна платформа Microsoft Lync, яка популярна у бізнес-середовищі. Тепер вона отримала уніфікований дизайн і розширений функціонал, зокрема інтеграцію з Office 365. На ринку Skype for Business з'явиться у першій половині 2015 року.

500 км/год на поїзді

У Японії відбулась перша випробувальна поїздка нового супершвидкісного потягу на магнітній подушці з пасажирами. Так званий "маглев" із сотнею людей проїхав 42,8 км, розвинувши максимальну швидкість 500 км/год.

Зазначимо, поїзди такого типу працюють за рахунок магнітної левітації. Завдяки силі магнітного поля вони утримуються та пересуваються над полотном на висоті близько сантиметра.

Після введення в експлуатацію супершвидкісний потяг складатиметься з 16 вагонів і зможе перевозити 1000 пасажирів. На внутрішніх напрямках "маглеви" замінять авіаперевезення.

Фоточохол

Перетворити смартфон на камеру Polaroid дозволяє розробка новоспеченої команди Prynt. Спеціальний чохол може одразу ж після зйомки роздрукувати фотографію.

Пристрій обладнаний компактний принтером, батареєю та модулем Bluetooth для пересилання зображення. Наразі у чохол вміщається лише один аркуш фотопаперу, а весь процес друку триває близько 50 секунд.

Розробники планують вдосконалити конструкцію найближчим часом. Після модернізації у пристрій можна буде вкласти до 30 листів і отримати готове фото за 30 секунд.

За попередньою інформацією, ринкова версія фоточохла коштуватиме близько $100. Поки що він підходить для смартфонів з дисплеями діагоналлю 4 дюйма, однак у Prynt обіцяють кріплення і для більших пристроїв.