Nokia HERE для Android

Nokia представила карти HERE для Android. Картографічний сервіс вже доступний у магазині Google Play, щоправда поки у бета-версії. Додаток дозволяє досліджувати довкілля, шукати об'єкти за адресою і знаходити найближчі магазини чи ресторани.

Також можна прокладати маршрути, при цьому навігація супроводжується голосовими підказками. Крім того, доступні дані про трафік і рух міського транспорту в режимі реального часу.

Втім, для користування HERE інтернет-підключення не обов'язкове. Можна завантажити карту в пам'ять пристрою і працювати з нею в автономному режимі. Вже доступні мапи понад сотні країн.

Квадрокоптер ZANO

Мініатюрний квадрокоптер з цілою низкою корисних функцій. Британська новинка під назвою ZANO важить лише 55 грамів і має розміри 65х65 мм. При цьому вона оснащена повноцінною камерою з цифровою стабілізацією, яка може писати HD-відео та робити 5-мегапіксельні фото.

Файли можна зберігатися на карті MicroSD, а можна одразу стрімити на мобільний пристрій завдяки фірмовому додатку для Android та iOS.

У ZANO передбачена функція стеження за користувачем. Пристрій фіксується на обраному об'єкті і літає за ним, самостійно оминаючи перешкоди і компенсуючи пориви вітру.

Максимальна швидкість - 40 км/год. Для точного позиціювання використовується інфрачервоний радар, сонар і датчик тиску для контролю висоти. Батареї вистачає максиму на 15 хвилин польоту.

При низькому заряді або ж при перевищенні відстані 30 метрів від користувача мінідрон автоматично повернеться на базу. Розробники вийшли на ресурс "Кікстартер" з метою зібрати 125 000 фунтів стерлінгів на розвиток проекту.

Станом на зараз їм пожертвували вже понад 700 000 фунтів, а це — бфльше мільйона доларів. Таким чином ZANO став одним з найуспішніших проектів на "Кікстартері". Поставки мініатюрного квадрокоптера розпочнуться влітку. Ринкова ціна — 170 фунтів, або 265 доларів.