Додаток для сканування

Компанія Microsoft випустила Office Lens для Android та iOS. Додаток дозволяє конвертувати книги та документи в електронний вигляд, і вже більше року доступний для користувачів пристроїв на Windows Phone.

Фактично, Office Lens перетворює смартфон на кишеньковий сканер. Після фотографування та обробки зображення передається в програму OneNote, де відбувається процедура розпізнавання тексту. На цьому етапі додаток також визначає краї документа, видаляє все, що за ними, підвищує чіткість та контраст.

Відскановані файли можна зберегти у форматах DOCX, PPTX, JPG або PDF у програмі OneDrive і синхронізувати з іншими пристроями. Office Lens вже можна завантажити з магазинів App Store та Google Play Market, щоправда для Android-пристроїв доступна поки попередня версія.

Безпілотний автомобіль

Безпілотний автомобіль Delphi Roadrunner на базі Audi SQ5 успішно проїхав у США 5633 км за 9 днів. Поїздка розпочалась у Сан-Франциско, а завершилась у Нью-Йорку.

Автомобіль обладнаний технологіями британської компанії Delphi. Зокрема, є десять радіолокаторів різного радіусу дії, три оптичні камери, набір лідарів, система локалізації, а також — спеціальне програмне забезпечення. Безпілотнику доводилось проїжджати складні перехрестя, мости й тунелі, штовхатися в заторах мегаполісів, і все це при різноманітних погодних умовах.

У салоні постійно знаходились спеціальні інженери, готові в будь-який момент взяти керування на себе. Однак Delphi Roadrunner самостійно вирішив 99% дорожніх ситуацій.

За увесь час бортовий комп'ютер зібрав близько 3 Тб даних. Ця інформація допоможе працівникам Delphi вдосконалити існуючі системи та розробити нові технології безпеки для пересування безпілотних авто.