Microsoft представила планшет Surface 3

Візуально новинка схожа на попередників, однак є найтоншою і найлегшою в лінійці. Пристрій отримав FullHD-дисплей діагоналлю 10,8 дюйма та 4-ядерний процесор. Базова версія має 2 Гб "оперативки" і 64 Гб флеш-пам'яті.

Третій Surface обладнаний камерами на 8 Мп та 3,5 Мп, а батареї вистачає на 10 годин роботи в режимі відтворення відео. Працює новинка під управлінням 64-розрядної системи Windows 8.1.

Ціна Microsoft Surface 3 — від 499 доларів.

Google оновив Gmail для Android

Відтепер у користувачів з кількома обліковими записами зникла необхідність перемикатися. Усі листи надходитимуть в єдину папку "Вся пошта". Серед інших нововведень — покращений пошук, вдосконалене автозаповнення, можливість виводити повідомлення зі сторонніх акаунтів у один ланцюжок і збереження файлів у Google Drive одним кліком.

Google розширила функціонал грою Pac-Man

До 1 квітня компанія Google вирішила розширити функціонал своїх карт. Відтепер користувачі можуть на вулицях будь-якого міста зіграти у знаменитого Pac-Man. Достатньо відкрити сервіс Google Maps, обрати район з великою кількістю вулиць і натиснути спеціальний значок у нижньому лівому куті. Після цього карта перетвориться в ігрове поле.