Новий Lenovo

Компанія Lenovo представила новий флагманський смартфон Vibe X2 Pro. Апарат отримав оригінальний корпус, який наче складається з трьох окремих кольорових шарів, а також 5,3-дюймовий FullHD-дисплей.

Головна ж особливість смартфона - у його призначенні, це апарат для селфі. Саме тому він має 13-мегапіксельну камеру і ззаду, і спереду. А ще для нього доступний унікальний аксесуар - портативний спалах для фронтального фотографування.

У продажу Lenovo Vibe X2 Pro з'явиться навесні у золотистому, рожевому та синьому кольорах. Ціна - від 500 доларів.

Найдешевша Nokia з інтернетом

Компанія Microsoft випустила найдоступніший кнопковий телефон з інтернетом – Nokia 215. Телефон йде зі встановленими Opera Mini Browser та Facebook Messenger, підтримує Twitter й інші додатки.

У Microsoft наголошують на чималому часі автономної роботи – 20 годин в режимі розмов і 29 днів в режимі очікування.

Nokia 215 буде доступна з однією та двома SIM-картами. Ціна – всього 29 доларів.

Робот від Qualcomm Research

Компанія Qualcomm розробила компактного робота на базі власного процесора Snapdragon. Дрон під назвою Cargo здатний як їздити по землі на гусеницях, так і літати за допомогою гвинтів.

Новітній багатоядерний чип забезпечує високошвидкісне обчислення складних операцій у реальному часі та низьке енергоспоживання. Крім того, апарат оснащений бездротовими комунікаціями і передовою системою позиціювання.

Технологія Computer Vision забезпечує орієнтацію у просторі за допомогою камер і сенсорів.