Супербатарея

Революційна батарея для смартфонів може зарядитися всього за 30 секунд. При цьому її вистачить на цілий день роботи пристрою. Новинка працює за принципом губки – швидко вбирає енергію і довго її зберігає. А все завдяки так званим нанодотам органічного походження. Вони змінюють характеристики і поведінку акумулятора, залежно від режиму роботи – зарядки чи віддачі.

Компанія вже зібрала 48 млн доларів на розвиток проекту. І запевняє – при такому фінансуванні вже за кілька років кожен охочий зможе купити смартфон чи планшет із супербатареєю. При чому коштуватиме такий пристрій всього на 100-150 доларів дорожче від звичайного.

Крім того, StoreDot також планує застосувати свою технологію в автоіндустрії. Інноваційна система дозволить заряджати акумулятори електромобілів всього за 2-3 хвилини.

Сила жестів

Система під назвою Onecue від компанії eyeSight дозволяє запустити кондиціонер чи телевізор одним змахом руки. Вимкнути звук можна просто приклавши палець до рота. Також пристрій дозволяє управляти телеприставками, аудіосистемами, DVD-плеєрами та освітленням.

Початкове налаштування системи здійснюється за допомогою фірмового додатку для Android та iOS. Після цього, Onecue зможе контролювати всю вказану техніку, причому не лише через інфрачервоний канал, як стандартний пульт, а й по Wi-Fi чи Bluetooth. Звісно, якщо таке підтримується самими пристроями. Замовити новинку можна на сайті проекту за 130 доларів.

Розумні кросівки

Секрет новинки під назвою P-One – у спеціальному механізмі під устілками. Він автоматично спрацьовує, як тільки людина наступає на п'ятку. Силу натягнення шнурівок можна регулювати.

Щоб роззутися, потрібно натиснути на спеціальний замок. Продажі P-One планують розпочати навесні 2015 року. Орієнтовна ціна розумних кросівок – 170 доларів.