Гелікоптер-безпілотник на есмінці

Апарат під назвою MQ-8C Fire Scout оборонної компанії Northrop Grumman здійснив 22 автономні злети і посадки на палубу корабля на ходу.

Гелікоптер призначений для оперативного використання, зокрема в місіях поповнення запасів, обладнання та озброєння. Він здатний долати відстань 280 км і нести на борті до 300 кг корисного навантаження.

За словами військових, випробування MQ-8C – це підготовка до розгортання повноцінної безпілотної системи і оцінки її можливостей на морських кораблях. Всього ВМС США планують придбати 30 таких безпілотників і використовувати їх у своїх операціях з 2016 року.

Flat Attack

Австралійські розробники представили портативний зарядний пристрій під назвою Flat Attack, який працює від акумулятора типу АА.

Підключається цей ґаджет до смартфону через роз'єм microUSB. Як запевняють розробники, він забезпечить до 5 додаткових годин в режимі очікування і приблизно годину в режимі розмов. Усе це – від однієї батарейки.

Lumia із обмеженнями

Більшість популярних смартфонів Lumia отримають оновлення до Windows 10. Як запевнили у Microsoft, свіжу операційку отримають навіть малопотужні пристрої з обсягом оперативної пам'яті 512 Мб. Як, приміром, Nokia Lumia 520. Щоправда, у компанії обмовились, що бюджетні смартфони отримають систему без деяких функцій, яким, очевидно, потрібно більше "оперативки".

Нагадаємо, Windows 10 вийде восени. Нова платформа без адаптацій працюватиме на всіх можливих пристроях – комп'ютерах, смартфонах, планшетах і навіть приставках Xbox. Протягом першого року користувачі Windows 7, Windows 8.1 і Windows Phone 8.1 зможуть оновитися до "десятки" безкоштовно.