У пристрій інтегровано сучасне програмне рішення від компанії Е-Чек, яке працює як мобільна каса та стане незамінним помічником для підприємців. Він дозволить відстежувати аналітику продажу та контролювати роботу продавців.

З його допомогою власники зможуть не тільки приймати безготівкові розрахунки, виконані платіжною карткою або будь-яким пристроєм за допомогою NFS, а й спростити процеси взаєморозрахунків із клієнтами, ведення обліку товарів та реєстрацію продажів на фіскальних серверах ДПС.

Такі пристрої особливо стануть у нагоді підприємцям за формою ведення бізнесу ФОП, які продають свої товари та послуги в роздріб та найближчим часом будуть здійснювати оплату за свої послуги виключно через реєстратор розрахункових операцій (РРО) або програмне РРО. Новий платіжний термінал Verifone X990 звільнить клієнтів від додаткових витрат на касовий апарат, сканер штрих-коду, POS-принтер, адже тепер ці всі функції будуть доступні в одному пристрої – POS-терміналі.

Відчути всі переваги надсучасного платіжного терміналу та замовити його можна вже зараз за телефоном 0800501275 або відвідавши найближче відділення ПУМБ у своєму місті.